Geoblog.pl    Eugene    Podróże    Chorwacja – Istria i Dalmacja    Śpiewająco z Chorwacji dla „zula”.

Śpiewająco z Chorwacji dla „zula”.

Chorwacja
Chorwacja, Szybenik

Chociaż w Chorwacji byłem w 2013 r. to dopiero teraz dodaję ten wpis. Dopiero teraz odważyłem się wrzucić ten film bo jest to powiązane z prawami autorskimi. Wówczas bałem się, że YT zablokuje mój kanał.
Film ten dedykowałem już wcześniej znajomym z YouTube, teraz przesyłam gorące dedykacje Małgorzacie czyli naszej „zula”. To Ona mnie inspirowała do tego aby pokazywać moje filmy szerszemu gronu nie tylko znajomym w domu. Jednocześnie zachęcam Ciebie „zula”, abyś i Ty zaczęła pokazywać swoje filmy światu.
Wędrując uliczkami Szybenika z daleka słychać było śpiew. Trafiliśmy akurat na moment nagrywania scen do klipu z jakimś nieznanym nam piosenkarzem. Nagrałem ten moment kamerą i po zakończeniu poszliśmy dalej, nie pytając się o nazwisko wykonawcy.
W domu przesłuchałem to nagranie i bardzo mi się podobało, ale nie wiedziałem jak ten piosenkarz się nazywa, więc nie wiedziałem jak szukać w internecie. Po kilku dniach szukania trafiłem na ślad i dowiedziałem się, że jest to Chorwat MARKO ŠKUGOR. Z grupą „Klapa s Mora” Marko Škugor reprezentował Chorwację na Eurowizji w 2013 r.

Zapraszam na koncert na ulicach Szybenika, śpiewa MARKO ŠKUGOR
Cały oryginalny klip można obejrzeć tutaj: Srića moja - Marko Škugor (OFFICIAL VIDEO)

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

bogmar
bogmar - 2015-10-23 12:15
Piękna chorwacka piosenka.
Bardzo lubimy te klimaty.
Pozdrawiamy gorąco.

zula - 2015-10-23 18:48
Dziękuję Eugeniusz- śliczny utwór.
Miło mi czytać słowa ,że pomogłam w decyzjach abyś pokazał ŚWIATU swoje filmy. Zawsze uważałam ,że są na tyle dobre ...ba niektóre perfekcyjne !.
Cieszy mnie ,że zadomowiłeś się na Geoblog.pl a przede wszystkim na You Tube. Ilość filmów ,oceny oraz wspaniałe komentarze są dowodem ,że WARTO!
Przygoda z filmami niech trwa...życzę z całego serca!

...chciałabym także napisać "zamieściłam drugi film! " - ano zobaczymy póki co są na dysku. :-)

pamar
pamar - 2015-10-25 18:36
Zula ma rację, Twoje filmy są perfekcyjne, a wiem już jakie to trudne. Zula, teraz Twoja kolej. Odwagi, co Ci szkodzi! Jak będą tzw. "hejty" tym lepiej, znaczy, że wzbudził emocje ;)

mamaMa
mamaMa - 2015-10-25 18:37
Melodyjnie i rzewnie - miales szczescie, ze trafiles na taki filmowy moment:-)

danach
danach - 2015-10-29 22:17
Klimaty na jesienne wieczory,świetnie tak trafić na takie wydarzenie :)

marianka - 2015-10-30 04:14
O! Ale super!

teno57
teno57 - 2015-11-16 00:04
Piękne chorwackie klimaty, pięknie przedstawione ....zresztą nie może być inaczej, Przyzwyczaiłeś nas do tego. A nasza kochana "Zula" to również wspaniały talent, talent obrazu wsparty talentem słowa, Cudownie czyta się Jej reportaże z podróży. To właśnie Wy oboje w pewnym sensie zaraziliście mnie pasją fotografowania. Ogromne dzięki Wam za to. Obojgu Wam kochani życzę trwania w tej miłości utrwalania piękna świata. Pozdrawiam.

Grażyna
Grażyna - 2016-03-15 14:55
Gratuluję !!! Eugenko

Eugene
Eugeniusz Delbowski
Zasoby: 173 wpisy173 907 komentarzy907 381 zdjęć381 169 plików multimedialnych169

18.07.2011 - 20.08.2015

31.05.2014 - 04.06.2014